Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
Dzisiaj jest: 26 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Sandra, Ireneusz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Mikołajki 2018 w Świetlicy!

 

 

W czwartek 6 grudnia odbyły się „Mikołajki” Świetlicy Środowiskowej „Dąb”. W naszej Świetlicy, jak co roku impreza przebiegała radośnie, głośno i wesoło. Zaplanowano wiele atrakcji, konkursów, quizów i zabaw.

Impreza rozpoczęła się od złożenia przez Kadrę Świetlicy życzeń: „wielu radości, samych szóstek w szkole, wszystkiego co najlepsze oraz „góry” prezentów”. Gorące życzenia płynęły, także od zaproszonych Gości. Wśród, których znaleźli się m.in.: Pani Monika Ciurzyńska - Wójt Gminy Kampinos, Pani Beata Rutkowska - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kampinosie oraz przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia „Razem” Pani Magdalena Wilczyńska oraz Pani Maria Wyganowska - Miklaszewska.

Integracyjną imprezę rozpoczęliśmy od zaprezentowania krótkiej pantomimy

pt.: „Bałwanek”  oraz występu indywidualnego gry na flażolecie. Całość przedstawienia została przygotowana przez dzieci ze Świetlicy „Dąb”. Występy dzieci uświetnił pokaz tańca wykonany przez parę tancerzy uhonorowanych wieloma nagrodami, zdobywcami wysokich miejsc na konkursach tańca towarzyskiego. Ci młodzi, zdolni i pełni pasji to Natalia Przyborska i Witold Onisk.

Były wspólne tańce, konkursy i zabawy oraz słodki poczęstunek. Każde dziecko uczestniczące w imprezie otrzymało „czekoladowy prezent” od Św. Mikołaja.

A gdy zrobiło się już ciemno na dworze, jak co roku po raz kolejny rozbłysła piękna choinka u nas i w parku gminnym. Impreza mikołajkowa wprowadziła nas w bardzo świąteczną atmosferę. 

Więcej zdjęć na naszym profilu na facebook'u

A teraz pozostaje nam już tylko czekać do „Wspólnego Kolędowania” , które odbędzie się w Świetlicy Środowiskowej „Lipa” w Łazach.