Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W ŚWIETLICY

 

Było jak w czasie domowej Wigilii. Serdeczne życzenia i chwile wzruszenia. We wtorek 17 grudnia o godz. 15.00 odbyło się „Wspólne Kolędowanie" dzieci ze Świetlicy  Środowiskowej "Lipa" z Łaz, ze Świetlicy Środowiskowej "Dąb" z Kampinosu, wolontariuszy, przedstawicieli Gminy i Powiatu oraz przyjaciół placówki.

„Spotkaliśmy się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia po raz piąty. To dla mnie bardzo miłe przeżycie, tak dużo dzieci, rodziców i zaproszonych Gości, wiele życzeń, serdeczności; takie chwile są niezapomniane i pozostają na długo w sercu i pamięci" -  mówi Kierownik Świetlicy – Anna Gruszecka.

Dzieci wraz z rodzicami i zaproszonymi Gośćmi wspólnie śpiewali najbardziej znane polskie kolędy. Dzieci otrzymały słodkie podarunki, a  Goście zaś piękne aniołki z masy solnej – wykonane przez nasze dzieciaki w ramach zajęć świetlicowych - które pięknie mogą dekorować świąteczny stół lub choinkę.

Spotkanie przebiegało w miłej i bardzo rodzinnej atmosferze, przy zastawionym wigilijnym stole i mieniącą się od kolorowych światełek oraz bombek choince. Te wspólnie spędzone chwile  długo będziemy pamiętać.