Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Wspólne kolędowanie 2018 w naszej Świetlicy

 

Jak co roku u nas było jak w domu, kolędy, poczęstunek, serdeczne życzenia, chwile wzruszenia i świąteczna atmosfera. We wtorek 18 grudnia o godz. 15.00 odbyło się „Wspólne Kolędowanie” połączone z rozstrzygnięciem konkursu bożonarodzeniowego.

              

               Spotkaliśmy się w tak dużym gronie po raz ósmy. Dzieci pięknie prezentowały najbardziej znane polskie kolędy, włączając do wspólnych śpiewów zaproszonych gości oraz rodziców.

               Święty Mikołaj przygotował słodkie prezenty dla wszystkich dzieci, tych małych i tych trochę większych. O zaproszonych Gościach my też nie zapomnieliśmy – wszyscy otrzymali piękne bombki przygotowane przez dzieci.   

               Podczas spotkania rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny na „Stroik bożonarodzeniowy” – wyróżnione osoby otrzymały upominki za aktywność, pomysłowość i artystyczne zdolności.

              

             

Nagrodzeni zostali:

1. Daria Kowalska

2. Patrycja Kowalczyk

3. Hanna Brzezińska

4. Zofia Brzezińska

5. Daria Dudek

6. Milena Dobrzyńska

7. Dominik Dobrzyński

8. Cyprian Łażewski

9. Gabriel Łażewski

10. Antonina Kuzia

11. Marcel Nikodem

12. Julia Pliszka

13. Bartłomiej Krajewski

14. Iwona Zawadzka - Nikodem

               Wszystkie przygotowane przez dzieci prace przystrajały nasz stół i pięknie dopełniały całość dekoracji świątecznej.

               Nasze spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze, jak co roku mogliśmy licznie gościć dzieci ze Świetlicy „Lipa” i „Dąb”, rodziców oraz zaproszonych Gości.

 

               Jeszcze raz składamy Wszystkim najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: dużo ciepła rodzinnego, samych miłych chwil, wyczekiwanych prezentów pod choinką i oczywiście samych szóstek w szkole!!!

 

 


 

 

Kliknij, aby zobaczyć duże zdjęcia