Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • ...
  ...
Dzisiaj jest: 15 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Muzyczny Piknik Rodzinny 2023

 

Wakacje w toku, a u nas impreza… czyli – Muzyczny Piknik Rodzinny. W piątek 25 sierpnia zorganizowaliśmy już po raz kolejny Piknik Rodzinny – współfinansowany ze środków Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Pogoda  trochę nie dopisała, ale w dniu naszej imprezy mieliśmy dobry humor i radosne uśmiechy. Muzyczny Piknik Rodzinny to jak zawsze udane wspólne spotkanie dzieci, rodziców, przyjaciół placówki i zaproszonych gości.

 

Corocznie przygotowujemy wiele atrakcji z myślą o dzieciach tych młodszych oraz starszych. W tym roku zorganizowaliśmy malowanie twarzy, konkursy dawnych przebojów, grill, gry, zabawy taneczne oraz popcorn. Za oprawę muzyczną i piosenki na życzenie odpowiadał DJ TEFAL, który świetlnie sprawdził się w roli współprowadzącego imprezę.

To dzięki staraniu wielu osób corocznie impreza przebiega w sposób bezpieczny oraz w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Dlatego chcielibyśmy podziękować naszym policjantom z Kampinosu, którzy zaprezentowali służbowe auto i prowadzili pogadanki o bezpieczeństwie.

Serdeczne podziękowania składamy także Dzieciom, Rodzicom, Przyjaciołom Świetlicy oraz zaproszonym Gościom, którzy z wielkim sercem i zaangażowaniem  uczestniczyli w naszym Muzycznym Pikniku Rodzinnym.

 

Fotorelacja z imprezy do obejrzenia na naszym oficjalnym profilu facebook'owym. Zapraszamy do przypomnienia sobie tych miłych chwil spędzonych razem z nami. 

                 Do zobaczenia już za rok, miejmy nadzieję, że pogoda dopisze ;)